‼️ Безкоштовні консультації лікаря, психолога та фахівця соціальної роботи для сімей з дітьми з постраждалих громад!

🚐 Шановні мешканці громади, до нас приїжджає мобільна бригада!

📆 Коли?

Завтра 17 березня 2023 року.

📍 Де?

Озернянський ліцей, с.Озерна,вул Зарудка, 1.

💬 Як виховувати підлітка?

💬 Відчуваю, що мені потрібна підтримка психолога.

💬 Як оформити грошову виплату?

💬 Потрібна консультація педіатра!

Такі та багато інших схожих питань і потреб допоможе вирішити мобільна бригада!

📌 Мобільна бригада — це команда фахівців, яка працює для підтримки сімей з дітьми з постраждалих громад, допомагає виявити їх потреби, надає термінову допомогу та в разі потреби може перескерувати до фахівців необхідного профілю.

У складі мобільної бригади:

👩‍💼 Фахівець соціальної роботи: роз’яснює питання соціального характеру (довідки ВПО, оформлення грошових виплат сім’ям з дітьми),у разі потреби бере родину на супровід;

🧑🏼‍💼Психолог: індивідуальні та групові консультації для дітей та дорослих з постраждалих громад;

👨🏼‍⚕️Лікар (загальної медицини, педіатр): індивідуальні консультації, роз’яснення щодо виготовлення медичних документів, скерування до інших спеціалістів.

Усі послуги мобільної бригади надаються безкоштовно!

☝🏼У часі війни усім потрібна підтримка. Вчасна консультація та професійна допомога можуть вберегти життя та здоров‘я!

Запрошуємо на візит мобільної бригади у нашій громаді!

📌 Проєкт реалізовується БО “Українська освітня платформа” у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Програма СПІЛЬНО об’єднує зусилля ЮНІСЕФ з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами заради кожної дитини в Україні.