Сьогодні рівно рік як загинув Леськів Роман Олексійович, військовослужбовець з нашої громади. Він віддав своє життя, рятуючи поранених у боях за Попасну.

Про його життя говорять фотографії, спогади друзів, рідних, побратимів. На честь Романа мужнього воїна, старшого солдата 24 бригади імені короля Данила Галицького складають пісні.

Народився Роман Леськів 30 листопада 1991 року. Старший солдат ЗСУ. Доброволець батальйону «Айдар», згодом 24-тої окремої механізованої бригаді імені короля Данила. Навчався в ЗОШ І-ІІІ ступенів села Озерна Тернопільської області. Добрий, надійний, щирий, працьовитий хлопець. Восени 2014 року, з перших днів російської збройної агресії став на захист Вітчизни. У 22 роки став добровольцем 24-ого окремого штурмового батальйону «Айдар». Брав участь в бойових діях на Луганщині. Служив у лавах Сухопутних військ Збройних сил України, у 24-тій окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Роман став досвідченим воїном-піхотинем, володів кількома військовими професіями.

Загинув 12 квітня 2022 року під час евакуації поранених поблизу м. Попасної Луганської області в результаті російського артилерійського обстрілу.

Похований 17 квітня 2022 року в селі Озерна Тернопільського району Тернопільської області.

22 травня 2022 р. Роман Леськів нагороджений орденом «За му́жність» III ступеня посмертно...

Вічна і Світла память Герою України!