Відділом освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради за посередництва Департаменту освіти і науки Тернопільської області 5 квітня було отримано 3 генератори від міжнародної благодійної організації The Lion of Finland.

Дані генератори були передані Озернянському ліцею, ЗОШ І-ІІ ст. с. Богданівки та ЗОШ І-ІІ ст. с. Осташівців.

Від імені закладів освіти та громади в цілому висловлюємо щиру подяку за отриману матеріальну допомогу. Це неоціненний внесок у розвиток благодійності та, без сумніву, необхідна і відчутна підтримка Озернянської громади в умовах війни.

Безмежно вдячні The Lion of Finland за чуйність і здатність співпереживати, вміння і бажання підтримувати. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!!!