У приміщенні Озернянської сільської ради за сприянням Товариства Червоного Хреста Тернопільської області, Благодійний фонд «Єдність-Сила Нації» спільно з Центром надання соціальних послуг, видаватиме гігієнічні набори для Внутрішньо Переміщених Осіб.
У приміщенні Озернянської сільської ради за сприянням Товариства Червоного Хреста Тернопільської області, Благодійний фонд «Єдність-Сила Нації» спільно з Центром надання соціальних послуг, видаватиме гігієнічні набори для Внутрішньо Переміщених Осіб.
Щоб отримати допомогу необхідно мати з собою такі документи:
- Довідку внутрішньо переміщених осіб (на кожного члена сім'ї );
- Паспорт, або код особи.
Реєстрація та видача Наборів відбуватиметься: 30.05.2023 року з 09:00 год. до 12:00 год. в приміщенні Озернянської сільської ради на 2 поверсі.