ФК «Чемпіон» (Озерна) здобули 2 місце у Дитячо-юнацькій футбольній лізі Тернопільської області у віковій групі Ю-15. У фіналі змагались 6 команд, які були розподілені на дві підгрупи.

Наші юнаки потрапили у групу разом із командами з Великих Гаїв та з Теребовлі.

Під час фінальної частини юні озернянські футболісти здолали своїх суперників з Великих Гаїв з рахунком 2:1 та зіграли в нічию з командою з Теребовлі – 0:0, що дозволило зайняти перше місце у підгрупі та вийти у фінал!

У фіналі «Чемпіон» з Озерної зустрівся з командою «ДЮСШ» Збараж. На жаль, наші юні дарування у фіналі поступилися команді із Збаража з рахунком 0:3 та зайняли друге підсумкове місце у Дитячо-юнацькій футбольній лізі Тернопільської області.

Вітаємо юних спортсменів і їхнього тренера Володимира Левчука та бажаємо успіхів та нових перемог!