2 червня 2023 року відбувся Олімпійський День в честь Міжнародного дня захисту дітей на стадіоні в селі Озерна.

У заході взяло участь більше 400 учасників. З привітальним словом виступили Калаур Іван Романович, голова місцевого осередку НОК України, і Романів Назар Віталійович,виконуючий обов'язки голови Озернянської сільської ради.

Програма заходу включала:

- олімпійську розминку;

- олімпійські забіги;

- смугу перешкод;

- бадмінтон;

- петанк;

- волейбол;

- алтимат-фрізбі тощо.

До проведення заходу долучилися представники благодійного фонду "Єдність – сила нації", – каже його голова Уляна Дудар.

"Ми залучили будинок культури, пластунів, аніматорів, музичну школу. Попросили, щоб наш садочок себе показав, участь беруть 4 чи 5 груп. Вони також виступають. Запросили дітей з інших сіл нашої громади. Влаштували таке свято, щоб трошки відволікти дітей, бо життя триває і вони мусять мати повноцінне дитинство, навіть у такий важкий час", – розповіла Уляна Дудар.

Олімпійський день провели у 14 громадах області, – розповідає голова Тернопільського осередку Національного олімпійського комітету.

"Основна ідея цих заходів – розвивати спорт на Тернопільщині. Плануємо у вересні в Тернополі організувати змагання для переможців територіальних громад. Там будемо нагороджувати наших юних спортсменів".

Під час олімпійського свята місцеві пластуни збирали гроші для потреб ЗСУ

Пластуни продавали печиво, щоб зібрати гроші на допомогу українських захисникам

Також хочемо щиро подякувати усім спонсорам нашого свята а саме: Товариству "Червоного Хреста у м.Тернопіль, БФ "Карітас", місцевому підприємцю Юнику Олегу , Мачушаку Василю та Метельському Петру за надану благодійну допомогу для діток нашої громади. Нехай швидше настане мир в Україні і всі українські діти будуть щасливими, а небо над головою завжди мирним!!!