Сьогодні чеська делегація на чолі з генеральним консулом Чеської Республіки Давідом Нови відвідали поховання чеських воїнів І світової війни на кладовищі в селі Озерна.

Участь у покладанні квітів прийняли також голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, Зборівський міський голова Руслан Максимів та секретар Озернянської сільської ради Назар Романів.

Окремо було обговорено з представниками Чехії щодо покращення стану меморіалу загиблим воїнам.

Разом з тим було розглянуте питання щодо покращення комунікації між Озернянською громадою та чеською стороною.

Нагадаємо, що у нас уже є успішна співпраця між Озернянською громадою та чотирма містечками у Франції.