Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

15 серпня 2023 року працівниками відділу освіти, культури, молоді та спорту спільно з представниками Озернянської сільської ради, Тернопільського РУ Національної поліції, Тернопільського РУ ГУ Держпродспоживслужби та Тернопільського РУ ГУ ДСНС проведено об'їзд закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Комісією було складено акти готовності ЗЗСО та ЗДО до нового навчального 2023-2024 року та акти готовності захисних споруд цивільного захисту. Відповідно до складених актів з метою підвищення якості освіти учнів у школах громади буде забезпечено організацію навчального процесу за очною формою. Клопотання про затвердження очної форми подано сьогодні у Департамент освіти і науки Тернопільської ОВА.