Відзначення Дня вчителя, Дня дошкілля та Міжнародного дня музики вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Висловлюємо велику вдячність за нелегку, але таку важливу і благородну працю вихователям дитячих садків, учителям освітніх закладів та викладачам музичної школи. Глибоко переконані у тому, що ваш професіоналізм та відданість обраній справі стануть запорукою подальшого розвитку нашої громади!

Від щирого серця бажаємо вам мирного неба над головою, щастя, міцного здоров'я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку!!!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису