Вчора відбулися ІІІ районні комплексні змагання з ігрових та силових видів спорту серед територіальних громад Тернопільського району до Дня захисників та захисниць України.

Перед початком змагань пом’янули хвилиною мовчання усіх захисників і борців за волю і незалежність України.

Вітальне слово взяв секретар Озернянської сільської ради Назар Романів, який привітав усіх учасників змагань та побажав чесної та безкомпромісної боротьби, після чого голова ФСТ «Колос» Тернопільської районної ради Іван Кульбіцький ознайомив учасників із порядком проведення змагань.

Також на церемонії відкриття прийняли участь тріо «Оксамит» з Озернянського сільського будинку культури, які виконали дві композиції «Заспіваймо пісню за Україну».

Участь взяли представники десятьох громад.

Змагання складалися з 6 видів спорту:

1. Міні-футбол

2. Гирьовий спорт,

3. Армреслінг,

4. Волейбол,

5. Настільний теніс,

6. Шашки

Змагання відбувалися на території місцевого стадіону в селі Озерна, а також у спортивних залах Озернянського ліцею.

Озернянці показали, що мешканці громади справжні козаки. Едуард Матяш переміг в армреслінгу (вагова категорія після 80 кг). Друге місце зайняли у гирьовому спорті Андрій Блакита (вагова категорія до 80 кг) та Віктор Кузьма (вагова категорія після 80 кг), що дозволило зайняти 2 загальнокомандне місце у даному виді спорту. Третє місце у шашках зайняла Юлія Назар та Михайло Продан. Ангеліні Николишин та Володимиру Вонсу не було рівних у змаганнях з настільного тенісу, де вони здобули впевнені перемоги та зайняли перші місця.

У міні-футболі хлопці з Озерної зайняли 2 місце, програвши Скалату першу позицію лише за різницею мʼячів.

За підсумками змагань Озернянська ОТГ зайняла друге місце. Перше місце зайняла команда Білецької ОТГ, третє місце зайняла команда Козівської ОТГ.

На нагородженні переможців секретар сільської ради подякував усім учасникам за участь у змаганнях та вислови слова подяки ФСТ «Колос» за організацію заходу.

Сподіваємось на подальшу співпрацю, популяризацію спорту та проведення нових спортивних заходів на теренах нашої громади!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису