ишаємося здобутками наших юних спортсменів на чемпіонаті Тернопільської області по тенісі, які здобули призові місця
Пишаємося здобутками наших юних спортсменів на чемпіонаті Тернопільської області по тенісі, які здобули призові місця. У складі команди з Озернянської громади здобули перемогу:
- Кулик Максим, перше місце;
- Николишин Ангеліна друге місце;
Вітаємо усіх із здобутками та дякуємо усім хто брав участь з команди, а також Юськів Ілону 2016 року народження, якій вручили грамоту за наймолодшу учасницю турніру!