7 грудня 2023 року за участю представників ДСНС, Національної поліції та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Озернянської сільської ради відбулося офіційне відкриття класу безпеки в найбільшому закладі освіти громади - Озернянському ліцеї.

Клас безпеки - це нова необхідність, продиктована вимогами сьогодення. Його створення спрямоване на виховання у підростаючого покоління базового поняття основ безпечного середовища. Даний клас дасть змогу проводити заняття та тренінги з пожежної, мінної безпеки, евакуації, першої медичної допомоги, безпеки на дорозі та цивільного захисту в цілому з використанням наочних засобів навчання.