Благодійність завжди була властива українському народу. Напередодні Різдва це ще раз підтвердив керівник Озернянської громади Назар Романів . За його сприянням та за допомогою підприємців громади - ТОВ "Віконенко" , Уніята Андрія , Юника Олега , Глінки Богдана і Санайка Артура було надано одиноким ,які обслуговуються у відділенні соціальної допомоги вдома КУ "ЦНСП", сім'ям загиблих воїнів громади, опікунським та прийомним сім'ям - продуктові набори.

Дуже приємно працювати з людьми, які турбуються про інших в цей нелегкий для всіх нас час.

Добрі справи не залишаються не поміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.

Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров'я та процвітанн