Реалізацію  програми планується здійснити шляхом виконання заходів щодо підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей  учасників  ліквідації  аварії на Чорнобильській АЕС та вдів  учасників  ліквідацій  аварій на Чорнобильській АЕС,  учасників війни та їх сімей   — мешканців села  Озерна  та сіл які приєднались до Озернянської громади.

Загальна сума коштів для надання одноразової грошової  допомоги передбачено в сільському  бюджеті на протязі 2022 року  в  сумі  50 000  грн. , в розрахунку 1000 грн.,  на одну особу  всім учасникам АТО та учасникам бойових дій та загиблих, матері військовослужбовця, який загинув під час проходження військової служби допомогу у сумі 500 грн. у місяць з 01.01.2022 року по 31.12.2022 року  та надання одноразової допомоги учасникам  ліквідації  аварії на Чорнобильській АЕС та вдовам  учасників  ліквідацій  аварій на Чорнобильській АЕС   в розрахунку – 500 грн. на одну  особу.