Фото без опису

В Україні з лютого 2024 року запрацював Державний реєстр санкцій, який створено з метою надання безоплатного публічного доступу до актуальної та достовірної інформації про всіх суб’єктів, щодо яких застосовано обмежувальні заходи (санкції).

Дані в реєстрі є відкритими і загальнодоступними та оновлюються оперативно. Засобами Реєстру формуються витяги з Реєстру в електронній формі, зміст яких визначається Положенням про Державний реєстр санкцій.

Витяг з Реєстру – це згенерований програмними засобами ведення Реєстру документ, що містить: параметри пошукового запиту; результати пошукового запиту; унікальний ідентифікатор витягу; дату та час формування витягу; електронну печатку адміністратора; інші відомості, передбачені положенням.

Ведення Реєстру забезпечує Апарат Ради національної безпеки і оборони України. Джерелами інформації для Реєстру є відповідні рішення Ради національної безпеки і оборони України, введені в дію Указами Президента України, а також судові рішення з питань санкцій.

Отримати інформацію з Реєстру можна за посиланням https://drs.nsdc.gov.ua/ 

Іншим Указом Президента України від 30 грудня 2023 року № 877/2023 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Детальніше з цим важливим документом можна ознайомитися за посиланням https://www.rnbo.gov.ua/ua/Ukazy/6754.html