Колядують зорі на Різдво Христове

Дата: 13.01.2017 11:16

Дійство під такою назвою відбулося в Озерні 13 січня 2017 року. Свято розпочалося Вечірнею у храмі Пресвятої Тройці. Продовжилося у будинку культури.

У концерті взяли участь учасники художніх гуртків та вокальних ансамблів БК, наймолодші учасники художнього гуртка (кер. Н. Слободянюк), вокальні ансамблі дівчат та хлопців, солісти (кер. О. Туринська), тріо дівчат «Перлина», вокальний ансамбль «Дзвони Озерної»(кер. О. Рудакевич), «ВІА Озерняни» (кер. В. Яремко). А також колективи музичної школи: дует скрипалів (кер. О. Костюк, акомп. Н Зендран), ансамбль сопілкарів (кер. Г. Петришин). Прикрасили свято і діти місцевої школитанцем Зірочок (кер. І. Христинич).

Молодь села яскраво і колоритно показала на сцені інсценізований уривок «Народження Спасителя», Різдвяний вертеп «З Різдвом Христовим Україно» та новорічне дійство «Коза й Маланка у хаті – будьте здорові й багаті».

Завершилось свято спільною колядою, привітанням директора будинку культури В. Яремка та голови Озернянської ОТГ Б. Наконечного і частуванням кутею.