ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ ОЗЕРНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ оголошує конкурс на головного спеціаліста

Дата: 15.01.2021 13:15

ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ ОЗЕРНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Оголошує конкурс

На заміщення вакантної посади:

Головний спеціаліст

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата:

Вища освіта за освітньо - кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра. Вільне володіння державною мовою, досконале володіння компютером, необхідні професійні ділові якості та знання ділової етики. Згідно з чинним законодавством іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції».

Необхідні документи:

-    копія документів про освіту,

-    копія паспорта,

-    копія ідентифікаційного номера,

-     копія військового квитка (за наявності),

-     трудова книжка

-   одна фотографія розміром  3x4

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  корупції».

Термін подачі документів:

30 календарних днів від оголошення. День публікації оголошення вважати 15.01.2021 року.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади звертатися в Озернянську сільську раду, за адресою: 47264. Тернопільська обл., Зборівський р-н, с.Озерна, вул.Шевченка, 46а.

Довідка за телефоном: (03540) 4-11-42