3 метою запобігання занесения і поширення на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненної коронавірусом Соvid-19 проводиться вакцинація.

Дата: 12.05.2021 12:08

Інформуємо!! на базі амбулатори ЗПСМ м. 3борів що знаходиться у м. Зборів вулиці Козацька, 49 діє пункт вакцинаці. Просимо довести до відома жителів, які проживають на території підпорядкованої Вашій громаді, маломобільні групи населення, освітян які будуть залучені у 3НО у 2021 роші і не тільки, співробітників патрульних поліцій, священослужителів.

Записатися на вакцинацію можна звернувшись до сімейного лікаря або сестри медичної, а також за телефоном через ресстратуру 0354021292, та за. допомогою додатку «ДІЯ»