На Тернопільщині більше 6 тисяч безробітних шукають місця праці 

Цьогоріч за сприяння служби зайнятості Тернопільщини більше 5,6 тис. жителів області знайшли місця праці, з них 234 внутрішньо переміщені особи. 

До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 781 особу, після їх завершення - третина працевлаштовані на постійні місця праці. 

Профпідготовку та підвищення кваліфікації за направленнями служби зайнятості проходили 852 безробітних, що допомогло 96% з них знайти місця праці. 11 краян отримали безкоштовні ваучери на оплату навчання.

Загалом за 7 місяців 2022 року в місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільської області соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 20,6 тис. осіб, з них, через відсутність прийнятних пропозицій праці, 18,1 тис. були визнані безробітними, з їх числа 1,3 тис. переселенців.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендували 15 безробітних. Найважче було знайти роботу на Козівщині (73 безробітних на 1 вакансію), Зборівщині (65), Гусятинщині (47 безробітних на 1 вакансію).

На 1 серпня 2022 року служба зайнятості Тернопільщини продовжувала пошук місць праці для 6,1 тис. безробітних. Із них 62% - жінки, кожен четвертий  віком до 35 років, 53% – жителі сільської місцевості, кожен другий – з вищою освітою, 9,8% - переселенці.

У роботодавців області - найбільша потреба в швачках, продавцях, підсобниках, водіях, листоношах (поштарях); постійною є потреба у лікарях та медичних працівниках.

Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

"Робота зараз. Державна служба зайнятості".

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

 

"Робота на Тернопільщині"

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

 

Роботодавці можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd 

Шановні шукачі роботи! Заповнити анкету-резюме можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit   

За більш детальною інформацією зверніться до Зборівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646.

 

Зборівська районна філія

Тернопільського обласного центру зайнятості

(тел.(03540)21385)