Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

14 жовтня в Україні вшановують героїв та героїнь, які захищали та захищають нашу країну та її територіальну цілісність від ворогів. Зараз наша держава переживає важкі часи. На Сході та Півдні України точиться запекла боротьба за нашу незалежність та територіальну цілісність, за свободу та волю кожного українця. І Україна щодня схиляє голову у пам’ять про воїнів, які віддали своє життя заради нашої спільної Перемоги.

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва відбулось урочисте покладання квітів до братської могили воїнів УПА та місць поховання військовослужбовців, загиблих під час російсько-української війни за участі секретаря Озернянської сільської ради Назара Романіва. Хвилиною мовчання та молитвою вшанували пам’ять про воїнів, які віддали своє життя заради нашої спільної Перемоги.