Подяка жителям за участь у толоці!

Прийшла весна і щоб навкруги було чисто та красиво потрібно трохи попрацювати. Толока – хороша традиція, яка нагадує, що пора привести в порядок своє подвір’я, свою вулицю, своє рідне село.

Нарада

29 березня 2018 р. в Озернянській сільській раді відбулася нарада голови із керівниками навчальних закладів та старостами сіл.

Толока!

В суботу 31 березня 2018 р. організовується толока!

Відповідь щодо засобів організації дорожнього руху

На лист Озернянської сільської ради Начальнику Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Юлику Б. І. № 100 від 01 березня 2018 р. «Про встановлення відбійників, «кишень», пішохідного переходу та вуличного освітлення» в с. Озерна на міжнародній трасі Тернопіль – Львів – Рава-Руська М-09, що був підписаний жителями села надійшла відповідь від першого заступника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області В. І. Хемія та від першого заступника голови Тернопільської обласної державної адміністрації І. Б. Крисака.

Встановлення контейнерів для збору пластику

Пластик міцно вкорінився на наших кухнях, на полицях яких з’явилися різні миски, ємкості для зберігання, форми для випічки, тарілки і чашки з цього матеріалу. З пластику ми п’ємо, їмо, зберігаємо в ньому продукти, підігріваємо в ньому їжу. В наш час в окремих європейських країнах до 70% жителів їдять вдома з одноразового посуду.