Шановні жителі Озернянської об’єднаної територіальної громади!

Вітаю Вас з величним і світлим святом Благовіщенням Пресвятої Богородиці! Це дуже важливе свято для віруючих людей, який відзначається щороку в сьомий день квітня. Християни радіють його настання, адже подія, що пов’язана з датою свята, є справжнім дивом. Як випливає з священних книг, Діва Марія дізналася від Архангела Гавриїла, що їй судилося стати матір’ю Божого Сина і про те, що її дитина подарує людям надію на безхмарне майбутнє.

Бажаю всім, тільки хороших звісток. Будьте щасливі, здорові і вірні Господу! Нехай у ваше життя прийде та ж радість, яка відвідала Пречисту Діву в день благих вістей. Бажаю миру і добра, душевного спокою і затишку, міцної і чистої віри, добрих новин і щастя. Нехай Пресвята Богородиця візьме всіх нас під свій покров! Нехай збуваються всі Ваші мрії і сподівання!

З найкращими вітаннями, голова Озернянської сільської ради Ростислав Бідула.