Дорогі жителі села Цебрів, дозвольте від щирого серця привітати вас із Храмовим Празником! Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє.

Відбулися ІІІ районні комплексні змагання з ігрових та силових видів спорту серед територіальних громад Тернопільського району до Дня захисників та захисниць України.

Вчора відбулися ІІІ районні комплексні змагання з ігрових та силових видів спорту серед територіальних громад Тернопільського району до Дня захисників та захисниць України.