ДЕНЬ ПАМ 'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих у боротьбі   за незалежність, за суверенітет і територіальну   цілісність України.    Рівно п'ять років тому, 29 серпня 2014 року, сталася   Іловайська трагедія.                  Вічна пам'ять погиблим героям!

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Україно моя співуча, Ніжна нене, колиска добра! Я люблю твої древнії кручі, Буйну зелень на схилах Дніпра.

Путівки на оздоровлення для дітей

Озернянська сільська рада повідомляє, що Почався оздоровчий період в таборах Тернопільської області, для оздоровлення дітей пільгових категорій (малозабезпечені, багатодітні сім’ї ).

Вітаємо з "Днем Медичного Працівника"

Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце, за те, що приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини — її життя.                                                      Від усієї душі бажаємо міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!