Оголошення

На виконання комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2021-2025 роки, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації проводить прийом документів для виплати часткового відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїннядля особистих селянських господарств населення.

До уваги жителів Озернянської сільської ради. Прохання повідомляти про дітей, які перебувають в складних    життєвих обставинах.

До уваги жителів Озернянської сільської ради. Прохання повідомляти про дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради звертається до громадян з проханням повідомляти про неналежне виконання батьками батьківських обов’язків, задля забезпечення найкращих інтересів та безпеки дітей.

У цю неділю,13 червня, у форматі круглого столу обговоримо проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку Озернянської громади з нашими підприємцями та фермерами (виробниками сільськогосподарської продукції).

Запрошуємо усіх підприємців та фермерів долучатись до обговорення.