Пенсії для заробітчан

Працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області постійно надають роз’яснення через засоби масової інформації. Цього разу в прямому ефірі місцевого УХ-радіо на хвилі 101,1 мала можливість інформувати про особливості призначення та отримання пенсій особами які працюють за кордоном, начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління пенсійного забезпечення — Ольга Мандзюк.

Щодо величини страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком

Починаючи з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років мають особи за наявності необхідного страхового стажу, визначеного на дату досягнення пенсійного віку. Необхідний для призначення пенсії страховий стаж протягом 10 років збільшується на один рік. Так у 2018 році для того щоб вийти на пенсію в 60 років, потрібно було мати не менше 25 років страхового стажу, у 2019 необхідно 26 років, у 2020 - 27 років, у 2021 - 28 років, а у 2028 - 35 років.

Обчислення страхового стажу

Порядок обчислення страхового стажу та періоди, з яких складається страховий стаж визначено статтею 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Як ви всі уже починаєте розуміти, любий бюджет складається з грошей, з податків усіх громадян, які їх сумлінно сплачують. І для громади і її бюджету дуже важливим усі пдфо, земельні та єдині податки , акциз, адже це суттєва стаття наповнення бюджету..

Торгівля людьми-це неприпустиме порушення прав людини

Щороку світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Саме  тому ООН з метою нагадування громадськості про актуальність проблеми торгівлі людьми та необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги потерпілим, ведення превентивної роботи, оголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном мають сплачувати обов’язкові платежі або податки державі.

Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю. Плата за землю – обов’язковий платіж Відповідно до Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.