Щодо надання адміністративних послуг тематичної групи Земля та екологія через ЦНАП під час воєнного стану

Міністерство цифрової трансформації України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг (пункт 1 Положенням про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856).

Відповідно до статей 6, 13, 21, 31 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 9 і 15 Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні”, № 68/2022 „Про утворення військових адміністрацій”, статей 31 і 88 Лісового кодексу України, розпорядження голови Тернопільської обласної військової адміністрації від 25.03.2022 року № 150/01.02-01 “Про заборону відвідування лісів населенням і в’їзду до них механічних транспортних засобів та інших механізмів у період високої пожежної небезпеки протягом 2022 року” та у зв’язку із встановленням стійкої сухої погоди, високого класу пожежної небезпеки, з метою недопущення виникнення на території району лісових пожеж:

Щодо злочинної діяльності російських окупаційних військ рф та контрольованих ними терористичних організації т.зв. «л/днр»

Головним управлінням СБ України в Донецькій та Луганській областях в рамках досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо злочинної діяльності російських окупаційних військ рф та контрольованих ними терористичних організації т.зв. «л/днр» здійснюється пошук потерпілих та свідків з числа мешканців Донецької та Луганської областей.

"Я прагну стати добровольцем"

Інформуємо, що на сайті http://dmpo.dsns.gov.ua/ в розділі “Я прагну стати добровольцем” є можливість заповнення анкети про включення в добровольчі формування цивільного захисту (ДФЦЗ). На даний час вже є зареєстровані особи - мешканці м. Тернопіль та Тернопільського району.

Держпродспоживслужбою України за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та Міністерства аграрної політики та продовольства створено Національну платформу продовольчої безпеки

У надзвичайно складний та відповідальний час для нашої країни ми маємо забезпечити роботу бізнесу, за можливості зберегти робочі місця та сплату податків до державного бюджету.

Щодо організації отримання доказів воєнних злочинів від безпосередніх свідків, очевидців та потерпілих виключно через скерування інформації на інформаційну платформу warcrimes.gov.ua

file:///C:/Users/oz6/Desktop/22.03.16_%D0%9B%D0%B8%D1%81%D1%82_%D0%9E%D1%84%D1%96%D1%81_%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B0.pdf

Про введення в дію рішення ради оборони від 31 березня 2022 року № 32    / Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області

Про введення в дію рішення ради оборони від 31 березня 2022 року № 32 / Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області