Лікарняні українським працівникам, з якими через війну призупинили трудовий договір, заплатить росія

В умовах воєнного часу українські роботодавці можуть призупинити дію трудового договору зі своїми працівниками – у такому випадку працівник тимчасово припиняє виконувати роботу, однак трудові відносини зберігаються.

Увага! Інформація щодо роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області

Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області знаходяться у зоні активних бойових дій і не мають можливості виконувати свої функції в повному обсязі. Внаслідок військової агресії рф було зруйновано окремі приміщення робочих органів Фонду в області, інші знаходяться під постійними обстрілами.

Про заборону паління трави!!!

Згідно з вимогами Правил охорони електричних мереж, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 No 209 (далі - Правила), та Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», в охоронних зонах ПЛ забороняється виконувати будь-які дії, які можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їхні пошкодження або нещасні випадки.

Щодо забезпечення належних та безпечних умов праці на робочих місцях суб’єктів господарювання, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які функціонують та надають соціальні послуги в умовах воєнних (бойових) дій

Управління Держпраці у Тернопільській області надсилає для ознайомлення та використання в роботі рекомендації Державної служби України з питань праці для роботодавців щодо забезпечення належних та безпечних умов праці на робочих місцях суб’єктів господарювання, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, які функціонують та надають соціальні послуги в умовах воєнних (бойових) дій. Просимо даними  матеріалами забезпечити підприємства, установи,  організації, які здійснюють діяльність на вашій території.

Щодо використання програми ,,eyeWitness to Atrocities”

Серед іншого, АПУ та МАЮ працюють у сфері збирання та документування злочинів, які вчиняються в Україні. Зараз все населення України є свідками таких злочинів, і надзвичайно важливо документувати ці докази, що дозволить притягнути винних осіб до відповідальності в межах судових проваджень на національному та міжнародному рівнях

Реєстр електронних лікарняних відновив роботу

Сьогодні Електронний реєстр листків непрацездатності Пенсійного фонду України відновив свою роботу в повному обсязі. Усі е-лікарняні, за якими роботодавці не встигли оформити заяву-розрахунок через відсутність доступу до реєстру, тепер можуть бути опрацьовані та подані до Фонду соціального страхування України на оплату.

Служба у справах дітей Озернянської сільської  ради інформує

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради інформує

Сьогодні багато мам з дітьми виїжджають з України, рятуючись від війни, що розпочала проти нашої країни рф. Водночас багато дітей лишаються, оскільки їх батьки не можуть з тих чи інших причин залишити Україну. Навіть переїхати в безпечніші місця в Україні - сьогодні вже стає проблематичним. Діти не повинні знаходитись в таких умовах. Вони - наше майбутнє, їм потрібно не тільки вижити, а й розвиватись. Асоціація міст України, ініціювала перед Нацкомісією України у справах ЮНЕСКО питання організації закордонних таборів для дітей з України.

Повідомлення від ВАТ «Тернопільобленерго» Зборівський район електромереж

15 березня 2022 року в с. Озерна у зв’язку з підключенням нової розвантажувальної підстанції 10/0,4кВ на вул. Забрамській не буде подаватися електроенергія з 10 год. До 17 год., а з 14 год до 17 год. не буде електроенергії по вул. Хмельницького, Долина Княжа, Княжа, Молодіжна, Паркова, Л. Українки, Незалежності, Шевченка.