Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211“Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”

Інформаційні матеріали про боротьбу з COVID-19

З метою проведення інформаційної кампанії щодо боротьби з поширенням COVID-19, надсилаємо Вам для використання посилання на відеоматеріали й матеріали для друку, розроблені КМУ.

Алгоритм заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та продовольчої торгівлі в Тернопільській області