Акція протесту

14 лютого 2018 р. жителями нашого села в центрі на пішохідному переході відбулася попереджувальна акція протесту.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 1989 року керівництво СРСР оголосило, що територію Афганістану залишив останній радянський солдат - закінчилась більш, ніж дев'ятирічна військова інтервенція Радянського Союзу в сусідню державу, в якій і сьогодні ще триває громадянська війна. Захищати революцію в "братерській" країні були прикликані понад 150 тисяч українців. Більш трьох тисяч з них загинули під час цієї війни, сім тисяч повернулися в Україну інвалідами, близько 2 тисяч вважаються полоненими і без вісті зниклими; уже дома, від ран, хвороб і самогубств умерло більш 4 тисяч українських "афганців".

Шаховий Турнір у Озерні

Відбувся відкритий шаховий турнір с. Озерної, присвячений Героям Небесної Сотні. Учасники хвилиною мовчання пом’янили тих, хто віддав своє життя під час Революції Гідності. В урочистому відкритті взяв участь голова ОТГ Б. Наконечний.

О, ці прем’єри в Озерні!

О, ця прем’єри в Озерні! Як пишні квіти на тлі сірих буднів, вони ретельно виплекані в серйозному труді і закоханості у справу. Здається, що кожна із них має свій присмак та аромат.

Колядують зорі на Різдво Христове

Дійство під такою назвою відбулося в Озерні 13 січня 2017 року. Свято розпочалося Вечірнею у храмі Пресвятої Тройці. Продовжилося у будинку культури.