Терміново !!! Розпочалася робота по пошиттю масок і комбінезонів

Озернянською сільською радою розпочалася робота по пошиттю комбінезонів і масок. Було передано 5 комбінезонів - амбулаторії, 1 комбінезон -лікарні, також передано 25 масок- соціальним працівникам, 30 масок -пошті. Фірмою Контінентал Фермер Груп було надано 6 багаторазових комбінезонів і 1 кисневий балон. Дякуємо працівникам за проведено роботу і просимо долучитися людям на волонтерських засадах,  для пошиття масок і комбінезонів.Матеріал по пошиттю наявний в сільській раді.

Обговорення питань по коронавірусу і перенесення звіту голови за 2019 рік

Сьогодні 12 березня 2020  о 13:00 в приміщенні  Амбулаторії загальної практики сімейної медицини  було проведено зустріч з медпрацівниками по питаннях короновіруса в Озернянській громаді, були обговорені питання  по  проведенню роз’яснювальної роботи щодо запобіганню поширенню коронавірусу . Згідно постанови  від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19 звіт голови перенесено на дату після завершення карантину в Україні. Про дату проведення звіту голови повідомимо пізніше.Нижче  вкладаємо памятку про самоізоляцію .