Путівки на оздоровлення для дітей

Озернянська сільська рада повідомляє, що Почався оздоровчий період в таборах Тернопільської області, для оздоровлення дітей пільгових категорій (малозабезпечені, багатодітні сім’ї ).

Вітаємо з "Днем Медичного Працівника"

Ви запорука нашого здоров’я, низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце, за те, що приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини — її життя.                                                      Від усієї душі бажаємо міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Путівки на оздоровлення для дітей

Озернянська сільська рада повідомляє, що  діти пільгових категорій на літній період будуть оздоровлюватися в таборах Тернопільської області.

Путівка на оздоровлення

Озернянська сільська рада повідомляє, що для дітей пільгових категорій (малозабезпечені, багатодітні сім’ї ) є путівка на оздоровлення в табір «Артек» Київська область. Оплата – 30% від вартості путівки.

вітаємо всіх матерів з "ДНЕМ МАТЕРІ"

Низько вклоняємось Вам, дорогі Матері, за Ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Тож здоров'я Вам, тепла і благополуччя. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!

Щодо робіт, пов'язаних із застосуванням пестицидів

До уваги жителів громади інформуємо про Регламент дій при проведенні робіт, які пов'язані зі застосуванням пестицидів при вирощуванні сільськогосподарських культур та зберіганні с/г продукції.

Подяка жителям за толоку!

В суботу, 23 березня 2019 р., спільними зусиллями працівників установ сільської ради та небайдужих жителів села відбулася весняна толока!