Зі святом матері

Низько вклоняємось Вам, дорогі Матері, за Ваші терпіння, витримку, дивовижну мудрість і мужність, з якими Ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни. Тож здоров'я Вам, тепла і благополуччя. Хай під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!

Дезінфекційні заходи

Проводяться дезінфекційні заходи по Озернянській ОТГ, для знезараження верхніх шарів грунту , асфальту та других обєктів гіпохлоритом  натрію в концентрації 1 % по активному хлору із розрахунку 1,5 мл на 1 м 2 поверхні, яка підлягає зрошуванню. Проводяться дезінфекційні заходи в торгівельних магазинах , аптеці, сільській раді , будинку культури  , клубі, пошті , амбулаторії , лікарні і зупинках в центрі села. Фото додаються.

Терміново !!! Розпочалася робота по пошиттю масок і комбінезонів

Озернянською сільською радою розпочалася робота по пошиттю комбінезонів і масок. Було передано 5 комбінезонів - амбулаторії, 1 комбінезон -лікарні, також передано 25 масок- соціальним працівникам, 30 масок -пошті. Фірмою Контінентал Фермер Груп було надано 6 багаторазових комбінезонів і 1 кисневий балон. Дякуємо працівникам за проведено роботу і просимо долучитися людям на волонтерських засадах,  для пошиття масок і комбінезонів.Матеріал по пошиттю наявний в сільській раді.