Кожній дитині гарантується право на свободу, особисту недоторканість, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів.
Служба у справах дітей Озернянської сільської ради здійснює захист дитини від усіх форм фізичного, сексуального, економічного та психологічного насилля, образ, недбалого й жорстокого поводження з нею, залучення до найгірших форм дитячої праці у тому числі з боку батьків або осіб, які їх заміняють, а також вживає необхідних заходів для забезпечення прав дітей, які стали свідками у кримінальному провадженні.
23 травня 2021 року у мальовничому містечку Скалаті пройшла І районна спартакіада серед сіл Тернопільського району
23 травня 2021 року у мальовничому містечку Скалаті пройшла І районна спартакіада серед сіл Тернопільського району з найпопулярніших видів спорту нашої області: футболу, волейболу, настільного тенісу, перетягування линви, шахів, шашок, легкої атлетики та гирьового спорту.
Перевірка правовиховної роботи у Висиповецькій ЗОШ I-III ст
21 травня 2021 року служба у справах дітей Озернянської сільської ради відвідала Висиповецьку ЗОШ I-III ст. Здійснено перевірку стану правовиховної роботи у навчальному закладі, аналіз роботи школи за напрямками - профілактична робота з учнями та батьками, заходи щодо запобігання насильству та формування ненасильницьких моделей поведінки серед учнів, соціально-психологічна робота.
Озернянська сільська рада у повному складі святкує День Вишиванки
Шановні жителі Озернянської громади!
17 травня відбулись збори у Богданівському старостинському окрузі керівництва громади
17 травня відбулись збори у Богданівському старостинському окрузі керівництва громади, заступників голови В.Ш.Антоні та А.П.Метельського, секретаря Н.В.Романіва та старости округу В.М.Чуби із підприємцями, фермерами та жителями даних сіл: Яцківці, Білківці, Сировари та Богданівка, збори пройшли за ініціативи старости.
Акції "За чисте довкілля" та "Посади дерево миру".
20 квітня, в рамках акції " За чисте довкілля" та "Посади дерево миру" у с. Озерна біля місцевого Будинку культури та пам'ятника Т. Г. Шевченка висадили туї. Ініціатором є Озернянська сільська рада. До акції долучились депутати, працівники закладів освіти та Будинку культури, сільської ради. Деревця надав Зеновій Христинич, техніку – Олена Калушка.
«Серце до серця – 2021»
З 1 квітня по 30 вересня 2021 року триватиме 16-а Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця – 2021». Приєднується до неї і Тернопільщина.