Службою у справах дітей Озернянської сільської ради 30.06.2021 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

   На засіданні комісії розглядались питання доцільності  надання та цілодобового перебування малолітньої дитини, жителя с.Озерни в Тернопільську школу –інтернат, Тернопільської обласної ради.

В цю неділю, 13 червня, пройшла продуктивна зустріч сільського голови Ростислава Бідули із підприємцями та фермерами громади у Озернянському будинку культури.

     У форматі діалогу та обговорення було озвучено проблеми, перспективи та проєкти, які стоять перед сільською радою. Після вступного слова голови, інформацією з презентацією аналізу бюджету за минулі 4 роки поділились начальниця фінансового відділу Наталія Налукова та заступник голови Андрій Метельський.

Спортивне свято для дітей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у селі Озерна

     03 червня  у селі Озерна на місцевому стадіоні з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту, було проведено фізкультурно-оздоровчий захід "Спорт для всіх у парках і скверах". Основною метою таких змагань є залучення дітей до фізичної культури та спорту, а також покращення фізичного стану за допомогою фізичних вправ та рухової активності, та пропаганда здорового способу життя.

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

    Бажаючим вийти зі стану бідності буде запропонована допомога розміром до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року - 97 500 грн) для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів.

27 травня відбулась екскурсія наших учнів у Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка

27 травня за сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту, а також заступника голови Озернянської сільської ради Андрій Метельський учні нашої школи, а також з Висиповець та Цеброва відвідали Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка! Працівники університету організували для дітей пізнавальну та змістовну екскурсію навчальними лабораторіями та музеями! Дякуємо, за цікаве дозвілля!

Кожній дитині гарантується право на свободу, особисту недоторканість, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів.

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради здійснює захист дитини від усіх форм фізичного, сексуального, економічного та психологічного насилля, образ, недбалого й жорстокого поводження з нею, залучення до найгірших форм дитячої праці у тому числі з боку батьків або осіб, які їх заміняють, а також вживає необхідних заходів для забезпечення прав дітей, які стали свідками у кримінальному провадженні.

23 травня 2021 року у мальовничому містечку Скалаті пройшла І районна спартакіада серед сіл Тернопільського району

23 травня 2021 року у мальовничому містечку Скалаті пройшла І районна спартакіада серед сіл Тернопільського району з найпопулярніших видів спорту нашої області: футболу, волейболу, настільного тенісу, перетягування линви, шахів, шашок, легкої атлетики та гирьового спорту.