ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ.

      Служба у справах дітей Озернянської сільської ради спільно з керівником КУ « ЦНСП», Озернянської сільської ради, старшими дільничими офіцерами поліції Тернопільського районного управління поліції проведено виїзд в с. Цебрів, с. Воробіївка, с. Висипівці, с. Нестерівці, с.Осташівці щодо  виявлення та обліку  неблагополучних  сімей в яких проживають неповнолітні діти.

Одним із основних завдань Служби у справах дітей Озернянської сільської ради є вирішення питання оздоровлення та відпочинку дітей.

     Одним із основних завдань Служби у справах дітей Озернянської сільської ради є вирішення питання оздоровлення та відпочинку дітей.

Про організацію вакцинальної кампанії

     З метою протидії поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та відповідно до Дорожньої карти з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021 – 2022 роках, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 24 грудня 2020 року № 3018 (зі змінами), в області вжито низку заходів, зокрема створено регіональний штаб щодо проведення кампанії з вакцинації проти коронавірусної інфекції, визначено відповідальних осіб за організацію вакцинальної кампанії.

18 липня 2021 відбулись громадські слухання на вул. Гагаріна в Озерній, бо в сільську раду звернулась Прокопенко Антоніна (Луганська область), щодо перейменування даної вулиці

    18 липня 2021 відбулись громадські слухання на вул. Гагаріна в Озерній, бо в сільську раду звернулась Прокопенко Антоніна (Луганська область), щодо перейменування даної вулиц.

Вчора 04 липня на стадіоні розіграли Кубок Волянського 2021!!!

     Чотири команди: Плісняни, Козлів, Озерна та Беримівці розіграли перехідний Кубок С.А.Волянського, нашого видатного озернянця. О 11 год вітальне слово із відкриттям змагань надали заступнику голови Андрію Метельському, після виконання гімну України та хвилини мовчання відбулось жеребкування: Озерну жереб звів із Козловом, Беримівці із Пліснянами. У фінал прогнозовано вийшла наша команда, а у іншій парі перемогу святкували футболісти із Беремовець, за яких, до речі, виступало багато наших хлопців.