Міжнародний день людей похилого віку

      За ініціативою ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.  Україна як повноправний член ООН підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і також щорічно відзначає День людей похилого віку.

Нещодавно Україна відзначала День підприємця. З нагоди цього свята ми організували зустріч з підприємцями нашої громади.

    Бізнес відіграє велику роль у формуванні бюджету Озернянської ТГ. Це один із китів, що розвиває громаду. Неможливо не відзначити той внесок, які роблять підприємці Озернянської ТГ у загальну успішність справ громади. Яскравими показниками загального росту економіки і нашого місцевого бізнесу є ріст податкових надходжень в бюджет Озернянської ТГ. Під час зустрічі з підприємцями ми презентували Звіт дохідної частини за перших сім місяців 2021-го року. Презентацію підготувала і провела начальниця фінансового відділу Озернянської ТГ Nataliya Nalukova.

Служба у справах дітей інформує:

      Тема суїциду складна сама по собі, а дитячого — взагалі дуже болюча, тому в суспільстві про це часто мовчать. Важко усвідомлювати, що діти, які ще вчора гралися ляльками, сьогодні готові піти із життя. 

Електронний лікарняний – зручний сервіс від Пенсійного фонду України

Кожного дня ми працюємо для Вас! Сьогодні працівниками Фонду  впроваджується у територіальних сервісних центрах нова послуга. Таким чином медичні заклади Тернопільщини поступово матимуть можливість перейти на формування електронних медичних висновків про тимчасову непрацездатність. З 1 вересня цього року всі медичні заклади мають  можливість формувати їх в електронному вигляді.

Дорогі школярі, батьки та вчителі!  Сердечно вітаю Вас з Днем знань і початком навчального року!

Навчальний рік вступає в свої права. Немає свята прекрасніше, ніж свято початку навчання, коли всі раді всі посміхаються. Ми не просто відзначаємо початок нового навчального року, але шануємо працю вчителя і учня, визнаємо важливість і пріоритет знання і науки!

Служба у справах дітей Озернянської сільської ради нагадує

    Служба у справах дітей Озернянської сільської ради нагадує, що відповідно до ч. 2 ст.34 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування №230-V від 05.10.2005 року передбачено, що обов’язкові медичні огляди всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають здійснюватися двічі на рік.

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ інформує:

     Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 28 липня 2021р. №775 « Про внесення змін до порядку забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі дітей, які постраждали від жорстокого поводження». Дана Постанова передбачає заходи щодо інформування  про захист дітей від усіх форм насильства, про порядок взаємодії суб’єктів з метою реагування та дії  щодо надання допомоги у зв’язку із загрозою внаслідок  насильства, життю та здоров’ю дитини.